#1 2008-02-10 19:59:42

wiaterna

Gość

Integracyjny Biwak Esperancki "Ponad wszelkimi granicami"

Witam,

Pragnę serdecznie zaprosić harcerzy starszych i wędrowników na Integracyjny Biwak Esperanki „Ponad wszelkimi granicami”, który odbędzie się w dniach 7-9 marca 2008 w Kłodzku (i okolicach). Króciutko o naszej imprezie: harcerstwo, skauci, Esperanto, wędrówki, atmosfera, braterstwo, jedzenie (kolejność przypadkowa, a to powinno chyba być na początku ), nowości, zielono. Żeby dowiedzieć się, co to wszystko oznacza, wystarczy wejść na podstronę „Esperanto bivako!” na http://www.wiaterna.harc.pl/  Wątpliwości rozwiewam mailowo: junjo[na]wp.pl albo na gg (dostępne w profilu).
Pierwszy tego typu biwak, mam nadzieję, że dzięki wam będzie miał reedycje w różnych miejscach i kolejnych latach oraz wciągnie nie tylko Węgrów i Niemców (których będziemy gościć na dobry start), ale zahaczy też o Austriaków, Czechów, Włochów, Litwinów, Rosjan...

Serdeczna prośba do naszych ludzi! Na razie nie mam kogo obsadzić na funkcje HSP (Harcerska Służba Porządkowa), którzy zajmowaliby się garami i drobnymi czynnościami ułatwiającymi mi i kadrze prowadzenie biwaku. Nie chcę jednak rozgłaszać tego wszem i wobec – wolałabym, aby to zostało „w rodzinie”, dlatego proszę kogoś chętnego o zgłoszenie się do tych zadań. Najlepiej 2-3 osoby. Jutro będę rozmawiać w sprawie dofinansowania z szefem PEJu. Jeśli pójdzie wszystko po mojej myśli, HSP będzie miało zmniejszone wpisowe Wszelkich szczegółów udzielę personalnie na gg albo mailem. Proszę pisać

Gxis revido!
Justyna Rusznica

 

#2 2008-02-26 23:52:39

wiaterna

Gość

Re: Integracyjny Biwak Esperancki "Ponad wszelkimi granicami"

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl