• Index
  •  » Sprawy Szczepu
  •  » do wedrowników i harcerzy starszych i instruktorów HSŚ "NYSA"

#1 2006-11-08 00:52:26

jalipska

Gaduła

5526169
Skąd: Zawiercie/Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 19
WWW

do wedrowników i harcerzy starszych i instruktorów HSŚ "NYSA"

...napewno macie co robić na zbiórkach i sami to już wszystko wiecie.....ale....mam pomysł-propozycje!!!
...oststnio nadrabiam "zaległości z ZHP" (albo sie starzeje albo nudzę albo samymi problemami zwierzaków życ sie nie da) i coraz bardziej dociera do mnie że w ciągu 6 lat ZHP zostało wywrócone "do góry kołami".... zmieniły sie chyba wszystkie dokumenty wewnętrzne organizacji.... w które ja teraz dogłębie wnikam....
POMYSŁ mam taki.... kończe studia, to wiadomo mam wiecej czasu.... a jak ktoś sie nudzi to wymyśla różne cuda..... może ktoś chciałby sie niezobowiązująco spotkać (coś "w stylu" zbiórki mam na myśli) po to żeby sie wspólnie poprzyglądać ZHP od nowa?? Jakie są zasady działania organizacji, co jest regulaminowe a co nie?? poprzypominać sobie, bo napewno wszystko wiecie, a ja sie nauczę tego "nowego" od nowa.... oczywiście w miłej atmosferze i nudno nie bedzie (przynajmniej sie będę starać, a mam pomysły!!!!!!) ... no i oczywiście tak naprawdę to wy bedziecie ekspertami a nie ja, bo co ja tam teraz wiem .... a tematy.... no cóż....może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł oprócz tych moich??....
.... jak nie jesteście zainteresowani (tylko sie astanówcie!!) to mnie pogońcie z tym pomysłem, przeżyje....ale jeśli chcecie bedzie mi bardzo miło..... i wcale nie licze na tłumy CHCESZ CZEGOŚ INNEGO SIE DOWIEDZIEĆ?? ZAPRASZAM!!

ps. wędrownicy mogą sie poczuć wyzwani do pogłębienia swojej wiedzy.... przyda sie to wam na kursach drużynowych, do prób na stopnie, do pracy z drużyną, i dla własnej urzyteczności, cobyście mądrzy byli


pwd. Katarzyna Tylipska HO
Komendantka Hufca Ziemi Zawierciańskiej
Harcerska Sekcja Spadochronowa ZHP

Offline

 

#2 2007-03-03 21:17:48

Maryśka

Gawedziarz

8237406
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 96

Re: do wedrowników i harcerzy starszych i instruktorów HSŚ "NYSA"

Myslę że masz dużo raci w tym co piszesz w ciągu tych kilku lat naprawdę wiele się zmienia. Tweoje pomysły mogłyby się przydać nie którym drużynowym ktorym brak czasu na wymyślanie ciekawych zbiórek może byś pomogła? Proszę prześlij mi na maila swoje pomysły a ja obiecuje że przekaże je gdzie trzeba i zostaną wykorzystane na zbiórkach. Bardzo potrzeba nam nowego ducha dzięki
to mój mail: maryska@o2.pl

Offline

 

#3 2007-03-06 14:55:20

Milczek

Terkotacz

6171678
Zarejestrowany: 2006-07-29
Posty: 53

Re: do wedrowników i harcerzy starszych i instruktorów HSŚ "NYSA"

ja mysle, ze to calkiem niezly pomysl. choc ja mam w tej chwili najmniej praw, zeby sie wlaczac w dyskusje.

Offline

 
  • Index
  •  » Sprawy Szczepu
  •  » do wedrowników i harcerzy starszych i instruktorów HSŚ "NYSA"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl